Allarte.pl Portal Literacki ma trzy miesiące!

Aktualności allarte.pl 2010-03-01 11:31
liczba wyświetleń: 708 razy

Mamy ponad  10 000 odwiedzin w miesiącu  i liczymy na kolejne 20 000 w ciągu najbliższych miesięcy… W bazie mamy ponad 1100 wierszy i tekstów literackich.  Nasi recenzenci wystawili już ponad 800 komentarzy. Ale to dopiero początek.

 

Sylwetka autora i blog literacki

Już w marcu  pojawi się na portalu nowy moduł Sylwetka Autora który  ma na celu promowanie i prezentacje najciekawszych autorów.  Autor Allarte to honorowy tytuł, który będziemy przyznawać subiektywnie, po „redakcyjnej naradzie”.  Na co zwracamy szczególną uwagę? Z pewnością liczy się dla nas podejście autora do tematu, jego pomysłowość i kultura słowa.

Do końca miesiaca konta autorów na allarte.pl będę miały dodatkowa funkcję.  Będzie można  prowadzić  literackiego bloga co pozwoli autorom bardziej indywidualnie prezentować swoje wiersze i opowiadania.


Teksty, teksty, teksty

Nasz portal codziennie zapełnia się tekstami  nowych autorów, mamy nadzieję, że ta ludzka kula będzie rozpędzać się z każdym dniem i zatrzyma się na najwyższym miejscu w Internecie!

To, co nas cieszy szczególnie to Wasze teksty. Oczywiście, króluje poezja, ale ujawniacie swój talent także w opowiadaniach, czy powieściach. Cieszy nas Wasza wszechstronność;)

Specjalnie dla Was stworzone forum portalu literackiego, które wystartowało równolegle z allarte, to źródło informacji literacko-kulturalnej. Zapraszamy Was do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, uwagami ze świata kultury właśnie na forum.

Na allarte.pl możecie znaleźć także najciekawsze felietony poświęcone sztuce. Zapraszamy do czytania i do komentowania. 


Konkursy literackie, poetyckie

Naszą ambicją było stworzenie największej bazy konkursów literackich i poetyckich w polskim Internecie. Udało nam się! Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznania się z umieszczonymi na allarte konkursami – musicie jak najszybciej nadrobić zaległości! Może uda Wam się wygrać ciekawy Turniej ? Życzymy powodzenia! Wykorzystajcie swój talent! My wiemy, że macie duży potencjał!

Jednocześnie przypominamy Wam o organizowanym przez nas konkursie literackim „Arkana jak pisać?”, o którym możecie poczytać na allarte, w dziale „konkursy”. Już dziś poznacie także zwycięzcę pierwszej edycji konkursu jednego wiersza organizowanego na forum allarte.pl. Ale uwaga! Jeśli nie zdążyliście wziąć udziału w tej edycji – nic straconego. Przed Wami kolejna szansa. Konkurs jest cykliczny, dlatego daje możliwość realizacji Waszych literackich pasji.


Recenzenci  krytykują  i  pomagają

Jak z pewnością zauważyliście Wasza twórczość poddawana jest krytycznej ocenie naszych recenzentów. Pamiętajcie, że konstruktywna krytyka ma służyć Waszemu rozwojowi – warto brać więc ich uwagi i sugestie pod uwagę, aby pisać lepiej i po prostu móc się rozwijać.

Siostrzaną stroną allarte.pl, na której znajdziecie mnóstwo tekstów na temat tworzenia jest arkanaallarte.pl. Zapraszamy Was do zapoznania się z tekstami na temat weny, pisania i publikowania. Mamy nadzieję, że nasze rady pomogą Wam stworzyć prawdziwy bestseller!
Arkana Allarte rozpoczęła właśnie  Indywidualne Warsztaty Pisarskie  - zachęcamy do wzięcia udziału!

Na allarte.pl znajdziecie także zaproszenie do odwiedzenia Wydawnictwa Ardius. Proponujemy Wam najciekawsze teksty naszych najlepszych autorów. Zapraszamy na stronę Wydawnictwa i oczywiście do czytania!


Spotkajmy się na allarte.pl!  
Zobacz również
17. eleWator
Literatura w Polsce 2017-02-16 21:34
17. eleWatorhttp://www.elewator.org/
Akcent 1/2017
Literatura w Polsce 2017-02-16 21:29
Akcent 1/2017http://akcentpismo.pl/?page_id=4862
60. sZAFa w sieci
Literatura w Polsce 2017-02-16 21:25
60. sZAFa w siecihttp://szafa.kwartalnik.eu/60/spis.html
„Idąc” Krzysztof Mich
Recenzja | 2018-01-17 17:15
Małgorzata Południak
Złoty wawrzyn pozostanie złoty
Czytelnia | 2017-02-26 02:25
Małgorzata Południak
Raport z nie-tożsamości, Ewa Sonnenberg "Obca"
Akademia pisania | 2016-09-05 21:29
Paweł Dąbrowski
O sztuce, życiu i przyjaźni (I)
Autor allarte | 2016-09-05 21:24
Małgorzata Południak
Liryczni mężczyźni, spokój oceanu i dzika okolica
Czytelnia | 2016-09-05 21:11
Małgorzata Południak
pokaż wszystkie »
SZAFa kwartalnik literacko artystyczny
Poezja. Proza. Krytyka literacka. Recenzje. Relacje z wieczorów poetyckich. Ekfraza. Wywiady. Teatr. Fotografia. Malarstwo.
szafa.kwartalnik.eu/
Art Pub Kultura
Poezja. Kultura. Wernisaże.
www.artpubkultura.blogspot.com